Darbo teisė

Darbo teisės advokatai padės išspręsti su darbo santykiais susijusius ginčus

Mūsų tikslas – suteikti kvalifikuotą pagalbą darbo teisės klausimais ir atstovauti jūsų interesus, kai darbo aplinkoje kyla ginčai.

Darbo teisės advokatai gina tiek juridinių, tiek fizinių asmenų interesus. Advokatai padeda sudaryti įvairias su darbo reikalais susijusias sutartis bei spręsti darbo santykių ginčus.

Daugeliu atveju šalys gali susitarti taikiai ir problemos, kilusios dėl atlyginimų, darbo sąlygų, darbuotojo bei darbdavio teisių ar pareigų, neturi pasiekti teismo.

Darbo teisės advokatai konsultuoja

Nors darbo teisė reguliuoja šalių santykius, susijusius su jų atliekama komercine veikla, advokatų teikiamų paslaugų sritis gali būti labai plati. Profesionalūs teisininkai konsultuoja, rengia sutartis ir kitus juridinę reikšmę turinčius dokumentus, atstovauja jus derybose, valstybės institucijose, teisme ir yra visada pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus.

Advokatų paslaugos

darbo teisė

  • Kvalifikuota konsultacija
  • Atstovavimas teisme
  • Sutarčių, dokumentų rengimas

Mūsų advokatai specializuojasi verslo ir darbo teisės srityje jau ne vienerius metus ir gerai išmano darbo teisės principus bei normas. Mes suteiksime kvalifikuotą nemokamą pirmąją konsultaciją, o išnagrinėję jūsų atvejį – ir tolesnę teisinę pagalbą.

Kada kreiptis į advokatą?

Mūsų advokatų kontoroje dirba tik kvalifikuoti teisininkai ir teisės ekspertai. Darbo teisė yra tik viena iš mūsų darbo sričių, todėl nagrinėdami kompleksines bylas galime pritaikyti holistinį sprendimą.

Susisiekite