Nuosavybės teisė

Nekilnojamojo turto klausimais besirūpinantis advokatas padės sprendžiant kylančius ginčus

Advokatų tikslas – atstovauti jūsų interesus, kilus ginčams, susijusiems su nekilnojamuoju turtu. Tam tikrus – turto arešto, trečiųjų šalių pretenzijų į turtą, pirkimo-pardavimo sutarčių – atvejus be advokato pagalbos išspręsti ypač sunku.

Nuosavybės teisė į nekilnojamąjį daiktą leidžia valdyti jums priklausantį turtą, tačiau tai ne visada taip paprasta. Perkant ir parduodant, ypač, kai turtas bendras, iškyla juridinių keblumų, kuriuos sutvarkyti būtina.

Ar nuosavybės teisė garantuoja teisę į turtą?

Pagal civilinio kodekso ketvirtąją knygą, nuosavybės teisė – tai teisė savo nuožiūra, nepažeidžiant įstatymų ir kitų asmenų teisių bei interesų valdyti, naudoti nuosavybės teisės objektą ir juo disponuoti; tačiau būna, kad įstatymas piliečių interesus apsaugo ne visada.
Sakykime, žmogus nusipirko butą, tačiau buto pardavėjas buvo įsiskolinęs trečiosioms šalims. Tokiu atveju butas areštuojamas, t. y. juo negali naudotis nei nuosavybės teisę į jį turintis buto pirkėjas, nei jo pardavėjas. Ar gali nekilnojamojo turto advokatas apginti butą pirkusio kliento interesus, padėti padengti patirtus nuostolius, jeigu jau investavo į buto remontą, mokėjo mokesčius, bet gyventi bute negali?
Tokie ir kiti atvejai yra mūsų, advokatų, kasdienybė. Patyrę teisininkai padės kilus įvairialypiams su nuosavybės teise susijusiems ginčams. Pirminė konsultacija nemokama.

nuosavybės teisė

Advokatų paslaugos nekilnojamojo turto klausimais

Teikiame paslaugas šiais klausimais:

  • pirkimo-pardavimo sutartys;
  • nuosavybės teisės atkūrimas;
  • nuosavybės įgijimas;
  • uzufruktas, servitutas;
  • nekilnojamojo turto paskirties keitimas;
  • jungtinė ir bendra nuosavybė;
  • pažeistų turtinių teisių gynimas;
  • klientų atstovavimas.

Mūsų advokatai visada pasirengę kvalifikuotai patarti nemokamos pirmosios konsultacijos metu telefonu ar susitikus biure. Daugiau padėti galėsime atidžiai išnagrinėję jūsų atvejį.
Nekilnojamojo turto advokatas konsultuos, rengs ieškinius ir kitus procesinius dokumentus bei atstovaus jus sprendžiant nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo-perleidimo klausimus ir ginčus, kilusius dėl NT sandorių.

Kada kreiptis į advokatą?

Susisiekite