Nuosavybės teisė

Advokatas nekilnojamojo turto klausimais padės išspręsti kylančius ginčus

Advokatų tikslas – atstovauti jūsų interesus, kilus ginčams dėl nekilnojamojo turto. Turto areštas, trečiųjų šalių pretenzijos į turtą, pirkimo-pardavimo sutartys – kai kuriuos atvejus galite išspręsti tik su advokato pagalba.

Nuosavybės teisė į nekilnojamąjį daiktą leidžia valdyti jums priklausantį turtą, tačiau tai ne visada paprasta. Perkant, parduodant, ypač, kai turtas yra bendras, iškyla juridinių aspektų, kuriuos būtina sutvarkyti.

Ar nuosavybės teisė garantuoja teisę į turtą?

Nuosavybės teisė, pagal civilinio kodekso ketvirtąją knygą yra teisė savo nuožiūra, nepažeidžiant įstatymų ir kitų asmenų teisių ir interesų, valdyti, naudoti nuosavybės teisės objektą ir juo disponuoti, tačiau pasitaiko atvejų, kai įstatymas ne visada apsaugo piliečių interesus.

Pavyzdžiui, žmogus nusipirko butą, tačiau buto pardavėjas buvo įsiskolinęs trečiosioms šalims. Butas yra areštuojamas, juo negali naudotis nei nuosavybės teisę į jį turintis buto pirkėjas nei jo pardavėjas. Ar gali nekilnojamojo turto advokatas apginti kliento, pirkusio butą, interesus? Padėti padengti nuostolius, kuriuos jis patyrė, jei jau investavo į buto remontą, mokėjo mokesčius ir negali gyventi savo bute?

Tokie ir kiti atvejai yra mūsų advokatų kasdienybė. Patyrę teisininkai padės jums, kai kyla įvairūs su nuosavybės teise susiję ginčai – pirminė konsultacija nemokama.

nuosavybės teisė

Advokatų paslaugos nekilnojamojo turto klausimais

  • Pirkimo-pardavimo sutartys
  • Nuosavybės teisės atkūrimas
  • Nuosavybės įgijimas
  • Uzufruktas, servitutas
  • Nekilnojamojo turto paskirties keitimas
  • Jungtinė ir bendra nuosavybė
  • Pažeistų turtinių teisių gynimas
  • Klientų atstovavimas

Mūsų advokatai visada suteiks kvalifikuotą teisinį patarimą nemokamos pirmosios konsultacijos metu telefonu ar biure. Daugiau padėti galėsime išnagrinėję jūsų atvejį.

Nekilnojamojo turto advokatas konsultuos, rengs ieškinius ir kitus procesinius dokumentus bei atstovaus jus sprendžiant nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo-perleidimo klausimus, ginčus, kilusius iš NT sandorių.

Kada kreiptis į advokatą?

Susisiekite