Šeimos teisė ir mediacija

Šeimos teisės ir skyrybų advokatai daro viską, kad šalių susitarimas tenkintų jūsų interesus

Šeimos ginčus įstatymas įpareigoja pirmiausia spręsti mediacijos būdu. Mūsų advokatai atstovaus jus mediacijos procese nuo mediatorių parinkimo, reikalingų dokumentų rengimo iki bendravimo su trečiąja šalimi.

Sprendžiant ginčus dėl santuokos nutraukimo, turto padalijimo, ypač kai įtraukiamas nepilnamečio vaiko išlaikymas, gali prireikti teisinės pagalbos. Pirmas žingsnis yra mediacija, o nepavykus susitarti taikiai, byla siunčiama teismui. Advokatų tikslas – padėti jums viso proceso metu.

Kas yra privalomoji mediacija?

Mediacija yra ginčų reguliavimo metodas, kurio metu siekiama taikaus susitarimo su mediatoriaus pagalba. Privalomoji mediacija reiškia, kad prieš kreipdamiesi į teismą, ginčą turite pamėginti išspręsti mediacijos būdu. Nors mediacija šeimos bylose yra privaloma, ji taip pat yra savanoriška – jūs bet kada galite pasitraukti iš proceso, tačiau tuomet ginčas gali būti svarstomas tik teisme.

Kokių veiksmų imtis?

Mediacija gali pasirodyti sudėtingas procesas, ypač, jei viską norite daryti savarankiškai. Mūsų advokatai teikia mediacijos paslaugą ir gali pasiūlyti profesionalų mediatorių, padėsiantį išspręsti jūsų ginčą.

Jeigu norite kreiptis į Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybą, pirmiausia jums reikės užpildyti ginčo šalies (arba ginčo šalių bendrą) prašymo vykdyti privalomąją mediaciją formą, kurią rasite čia.

šeimos teisė

Kita vertus, šeimos teisės advokatai gali sumažinti administracinį vargą, mūsų pirminė konsultacija yra nemokama.

  • Kreiptis į mūsų mediatorių
  • Pasikonsultuoti su advokatu nemokamai

Kai mediaciją inicijuoja viena šalis, kitą šalį informuoja mediatorius. Jeigu per 15 d. nuo mediatoriaus pranešimo gavimo sutuoktinis atsisako dalyvauti procese arba neatsako apskritai, laikoma, kad privalomąja mediacija pasinaudota.

Tokiu atveju, ginčą belieka spręsti teismui, o jus atstovauti gali patyrę skyrybų advokatai.

Atvejai, kuriuos apima šeimos teisė

Šeimos teisės advokatai padeda tokiais klausimais:

Susisiekite