Skolų išieškojimas

Padėsime atgauti Jūsų pinigus

Teisminis skolų išieškojimas kartais būna vienintelė išeitis, tais atvejais kai skolininkai nesutinka atsiskaityti ir nepageidauja susitarti su kreditoriumi geruoju.

Skolos išieškojimas teismo keliu yra teisinis procesas, skirtas atgauti nesumokėtas sumas. Tai gali būti atliekama vienu iš kelių būdų, įskaitant bylų teisme skundą, pareiškimą dėl skolos išieškojimo ir teismo sprendimą.

Nustačius probleminę skolą nedelskite, susisiekite su mumis. Individualiai Jūsų skolai suplanuos skolosime išieškojimo procesą. Mūsų advokatai yra gerai išmanantys ir kvalifikuoti, kaip greitai susigrąžinti jūsų turtą.

Skolos išieškojimo procesas

Pirmasis žingsnis siekiant išieškoti skolą teismo keliu yra susisiekti su skolininku ir bandyti atgauti nesumokėtas sumas draugišku būdu. Jei šis būdas neveiksmingas, reikės kreiptis į teismą.

Norint pateikti bylą dėl skolos išieškojimo, reikia paruošti įrodymus, patvirtinančius skolas ir jos neapmokėjimo faktą. Tai gali būti sutartys, banko sąskaitų išrašai, laiškai ir kiti dokumentai.

Kai byla yra pateikta teisme, bus pradėtas teismo procesas, kurio metu bus aptariama bylos medžiaga ir nustatomas sprendimas. Teismas gali priimti sprendimą, skirtą skolos išieškojimui ar atidėti sprendimo priėmimą, kol bus surinkta papildoma informacija.

Jei teismas priima sprendimą dėl skolos išieškojimo, skolininkui gali būti skirtos įvairios sankcijos, įskaitant baudas, laisvės atėmimo bausmę ir turto konfiskavimą.

Svarbu pažymėti, kad skolos išieškojimo teismo keliu procesas gali užtrukti ilgai ir reikalauti didelio laiko ir lėšų. Todėl rekomenduojama kreiptis į teismą tik kaip paskutinę išeitį ir visada bandyti spręsti problemas draugišku būdu.

Kodėl mes?

  1. Profesinė žinios ir patirtis: Advokatai turi specialią žinios ir patirtį, kuri yra būtina sėkmingam skolų išieškojimui teismo keliu. Jie gali padėti paruošti bylos medžiagą ir įrodyti savo poziciją teisme.

  2. Teisinių patarimų suteikimas: Advokatas gali suteikti teisinių patarimų ir rekomendacijų, kaip efektyviau išieškoti skolą teismo keliu.

  3. Teisingesnio sprendimo tikimybė: Advokatas gali padėti padidinti tikimybę gauti teisingesnį teismo sprendimą, kuris atitiktų jūsų interesus ir padėtų atgauti nesumokėtas sumas.

  4. Teisminių klaidų išvengimas: Advokatas gali padėti išvengti teisminių klaidų ir užtikrinti, kad bylos medžiaga bus teisingai pateikta teismui.

  5. Teisminių išlaidų taupymas: Advokatas gali padėti išvengti papildomų teisminių išlaidų, kurios gali kilti dėl neteisingo bylos medžiagos pateikimo ar teisminių klaidų.

  6. Laiko taupymas: Advokatas gali padėti sutaupyti laiką, kuris būtų skirtas paruošti bylos medžiagą ir teismo procesui, kuris gali užtrukti ilgai.

Skolų išieškojimo advokatai

Kuo jums gali padėti skolų išieškojimo advokatai?

Susisiekite