Vairavau ryte po vakarėlio ir patekau į reidą. Ką daryti toliau?

Vakare pasėdėjote su draugais prie bokalo alaus, o anksti ryte teko vairuoti.

Širdis nukrito į kulnus, kai savo kelyje išvydote policijos reidą.

Nusukti į šoną ar sustoti per vėlu, todėl teko pasitikrinti girtumą – nustatytas lengvas girtumas (nuo 0,41 iki 1,5 promilės).

Prieš akis prabėga niūrios mintys – mažiausiai metai be teisės vairuoti, o tada nemaloniausia dalis – grįžti į Regitrą perlaikyti vairuotojo pažymėjimą.

Taigi, ką daryti iš karto?
Pirmiausiai – vykdykite policijos pareigūnų teisėtus nurodymus ir nekonfliktuokite, tačiau nerekomenduojame komentuoti alkoholio vartojimo (ar nevartojimo) aplinkybių, trukmės ar suvartoto alkoholio kiekio, nes Jūsų atsakymai ateityje gali būti panaudoti įrodinėjant Jūsų kaltę. Į policijos pareigūnų klausimus siūlytume atsakyti – “jei manote, kad esu neblaivus – darykite ką privalote daryti, tikrintis sutinku, daugiau šiuo metu nieko pakomentuoti negaliu”.

Nerekomenduojame įvykio vietoje teikti rašytiniu paaiškinimų – vėliau pasitarsite su mumis ir bylos nagrinėjimui pateiksime Jums parankesnius paaiškinimus. Todėl paaiškinkite, kad šiuo metu esate labai pasimetęs, prastai jaučiatės, todėl paaiškinimų teikti neatsisakote, tačiau tai padarysite vėliau, kai atgausite psichologinę pusiausvyrą.

Rekomenduojame ne vėliau kaip per valandą po to, kai buvo atliktas Jūsų blaivumo tikrinimas kreiptis į asmens sveikatos priežiūros įstaigą ir atlikti medicininę apžiūrą savo lėšomis.

Apie tokį ketinimą policijos pareigūnų neinformuokite.

Ką daryti toliau?
Kreipkitės į mus dėl Jūsų interesų atstovavimo telefonu arba elektroniniu paštu.

Kuo Jums padėsime?

Pirmiausiai Jūsų administracinio nusižengimo byla bus nagrinėjama policijoje, vėliau byla, tikėtina, persikels į teismą.

Mes įvertinsime situaciją – Jūsų paaiškinimus, policijos surinktus duomenis, padarytas procedūrines klaidas ir pasiūlysime geriausią gynybos taktiką.

Tam, kad pasiruošti Jūsų teisių gynimui mums reikės pasirašyti su Jumis teisinių paslaugų teikimo ir atstovavimo sutartį.

Gavę iš policijos jūsų pažeidimo medžiagą, atsižvelgdami į Jūsų paaiškinimus, parengsime Jums palankiausius paaiškinimus ir sieksime administracinio nusižengimo bylos Jūsų atžvilgiu nutraukimo arba kuo švelnesnės nuobaudos ir kuo trumpesnio teisės vairuoti atėmimo termino.

Kokie bus Jūsų namų darbai?
Prašysime Jūsų surinkti kuo daugiau gerai Jus charakterizuojančių duomenų – iš darbovietės, mokymosi įstaigos, seniūnijos, bendruomenės, parapijos ar kitų šaltinių.

Visa tai Jus charakterizuojantys duomenys, kurie yra labai svarbūs siekiant, kad Jums būtų skirta kuo švelnesnė nuobauda ir trumpesnis nei 12 mėnesių teisės vairuoti atėmimo terminas.

Ar turime sėkmės istorijų?
Be abejo. Štai neseniai nagrinėtoje administracinio nusižengimo byloje įtikinome apylinkės teismą, kad policijos skirtas 12 mėnesių teisės vairuoti atėmimo terminas yra per griežta nuobauda. 

Apylinkės teismas tenkino skundą ir  mūsų klientui, kuriam vairuojant nustatytas 0,45 promilės neblaivumas, sutrumpino policijos skirtą 12 mėnesių teisės vairuoti atėmimo terminą iki 8 mėnesių. 

Todėl garbaus amžiaus klientui nereikės perlaikinėti vairuotojo pažymėjimo, o bylinėjimosi išlaidas kompensuos trumpesnis teisės vairuoti atėmimo terminas, nes šiuo laikotarpiu klientas vėl galės pilnavertiškai dirbti.

Kokios garantijos?
Garantuojame, kad Jūsų situaciją išnagrinėsime išsamiai, pateiksime profesionalius patarimus ir nuoširdžiai atstovausime Jūsų interesus.

Iš Jūsų tikimės atvirumo ir pasitikėjimo.

Linkime, kad šiais patarimais pasinaudoti neprireiktų.

Advokatų paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.