Žalos atlyginimas

Teisės profesionalai užtikrina, kad žalos atlyginimas atitiktų jūsų patirtus išgyvenimus.

Advokatai nagrinėja kiekvieną atvejį ir parenka tinkamiausią sprendimą norint atlyginti tiek turtinę, tiek neturtinę žalą.

Patyrus nuostolius, fizinę ar emocinę traumą, sudėtinga galvoti apie žalos atlyginimą ir teisinius procesus, todėl advokatai gali jums padėti. Mūsų tikslas yra kompensuoti tai, ko netekote ir bent iš dalies palengvinti susiklosčiusią situaciją.

Turtinės ir neturtinės žalos atlyginimas

Jeigu patekote į eismo įvykį, užliejo butą ar nukentėjote po vagystės, jūs susidūrėte su viena iš dažniausiai nutinkančių nelaimių, dėl kurių yra prašomas žalos atlyginimas.

Nors žalos atlyginimas po autoįvykio, neturtinės žalos atlyginimas po autoįvykio bei žalos atlyginimas užliejus butą yra didžiausia nagrinėjamų atvejų grupė, mūsų advokatai pasiruošę padėti ir kitose situacijose. Kreipkitės, jei: buvo sutrikdyta jūsų sveikata ar patyrėte žalą nusikalstamos veikos metu.

Kokių veiksmų imtis?

Pirmoji konsultacija su advokatais yra nemokama. Mes patarsime, nuo ko pradėti, tačiau bendriniai žingsniai yra šie: pirmiausia yra užfiksuojamas įvykis, nustatomas žalos dydis. Nepavykus susitarti derybų keliu mūsų advokatai suruošia ieškinį bei reikalingus priedus ir įteikia viską teismui.

žalos atlyginimas

Kada kreiptis?

  • žalos atlyginimas po autoįvykio
  • neturtines žalos atlyginimas po autoįvykio
  • žalos atlyginimas užliejus butą
  • žalos atlyginimas sveikatos sužalojimo atveju
  • turtinės ir neturtinės žalos atlyginimas baudžiamajame procese

Turtinė žala

Kai jūsų materialus turtas yra sugadintas, pavyzdžiui, po įsilaužimo išplėšta durų spyna, jūsų galite gauti kompensaciją. Įprastai klientai kreipiasi į advokatus, nes draudimas atsisako mokėti arba sumoka ne visą dalį. Advokatai gali užginčyti tokį sprendimą ir priteisti nustatytą pinigų sumą. Turtinei žalai taip pat priskiriamas turto netekimas (pavyzdžiui, po vagystės) ir susijusios išlaidos bei dėl patirtos žalos negautos pajamos.

Neturtinė žala

Neturtinė žala yra nematerialūs nuostoliai, patirti dėl sveikatos sutrikdymo (asmens fizinis skausmas) ar psichologinės traumos. Kai kuriais atvejais, žalos atlyginimo galite prašyti ir, jei į nelaimę pateko artimas asmuo, o susidariusios aplinkybės turi įtakos jūsų savijautai. Į žalos atlyginimą gali įeiti ir kompensacija dėl nepatogumų, kai patyrus žalą apribojamas žmogaus aktyvumas. Neturtinė žala atlyginama tik įstatymų nustatytais atvejais.

Advokatų paslaugos turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo atvejais

Kada kreiptis į advokatą?

Susisiekite