Žalos atlyginimas

Teisės profesionalai užtikrina, kad atlyginus žalą jūsų patirti neigiami išgyvenimai bus kompensuoti.

Kai siekiama atlyginti tiek turtinę, tiek neturtinę žalą, advokatai kruopščiai išnagrinėja kiekvieną atvejį ir parenka tinkamiausią sprendimą.

Patyrus nuostolius, fizinę ar emocinę traumą, galvoti apie žalos atlyginimą ir teisinius procesus sudėtinga, todėl praverčia advokatų pagalba. Mūsų tikslas – kompensuoti tai, ko netekote, ir palengvinti susiklosčiusią situaciją.

Turtinės ir neturtinės žalos atlyginimas

Jeigu patekote į eismo įvykį, jūsų butas buvo užlietas ar nukentėjote nuo vagystės, patyrėte vieną nelaimių, po kurios įprastai prašoma atlyginti žalą.
Nors žalos atlyginimas po autoįvykio ar buto užliejimo yra didžiausia nagrinėjamų atvejų grupė, mūsų advokatai pasiruošę padėti ir kitais atvejais. Kreipkitės, jei buvo sutrikdyta jūsų sveikata ar buvote sužaloti nusikalstamos veikos metu.

Kokių veiksmų imtis?

Pirmoji konsultacija nemokama. Mes patarsime, nuo ko pradėti, tačiau bendriniai žingsniai yra šie: pirmiausia užfiksuojamas įvykis ir nustatomas žalos dydis. Nepavykus susitarti derybų keliu, mūsų advokatai, suruošę ieškinį ir surinkę reikalingus priedus, viską įteiks teismui.

žalos atlyginimas

Kada kreiptis?

Mūsų advokatai pasirengę padėti, kai reikalingas:

  • turtinės ir neturtinės žalos atlyginimas po autoįvykio
  • žalos atlyginimas užliejus butą
  • žalos atlyginimas sveikatos sužalojimo atveju
  • turtinės ir neturtinės žalos atlyginimas baudžiamajame procese

Turtinė žala

Jūsų materialiam turtui esant sugadintam, įgyjate galimybę gauti kompensaciją. Klientai į advokatus įprastai kreipiasi tuomet, kai draudimas mokėti atsisako arba sumoka ne visą dalį. Advokatai gali užginčyti tokį draudimo įstaigos sprendimą ir nustatytą pinigų sumą priteisti. Į turtinę žalą įeina ir turto netekimas (pavyzdžiui, po vagystės) bei dėl patirtos žalos negautos pajamos.

Neturtinė žala

Neturtinė žala yra nematerialūs nuostoliai, patirti dėl fizinės ar psichinės sveikatos sutrikdymo. Kai kuriais atvejais žalos atlyginimo galite prašyti ir tuomet, kai į nelaimę pateko artimas asmuo, bet susidariusios aplinkybės paveikė ir jus. Į žalos atlyginimą gali įeiti ir kompensacija dėl patirtų nepatogumų, kai patyrus žalą apribojamas žmogaus aktyvumas. Neturtinė žala atlyginama tik įstatymų nustatytais atvejais.

Advokatų paslaugos turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo atvejais

Kada kreiptis į advokatą?

Susisiekite